SWETURK, Pazar günü ‘2015 Yılı Başarı Ödülleri’ni veriyor

SWETURK, Pazar günü ‘2015 Yılı Başarı Ödülleri’ni veriyor

İsveç Türk İşadamları Federasyonu (SWETURK) bünyesinde faaliyet gösteren Profesyoneller Kulübü, kurulduğundan buyana her yıl çeşitli kategorilerde öne çıkan başarılı insanları ödüllendiriyor.

SWETURK bu yıl da 24 Mayıs Pazar günü Stockholm Hilton Slussen Oteli’nde kendi alanlarında başarı elde etmiş akademisyen, iş adamı, siyasetçi, sanatçı ve profesyonel yöneticilere ödül takdim edecek.

Dördüncüsü düzenlenecek olan ‘SWETURK Başarı Ödülleri’ bu yıl  Resul Hamurcu (Genç Profesyonel Yönetici ), Gül Şerife Alci (genç siyasetçi), Adem Ergül (Akademisyen), Deniz Yıldırım (İşadamı), Mehmet Sinan İkiz (Sanatçı) kategorisinde verilecek.  

Avrupa Birliği’nde küçük ve orta boy işletmelerin sesi; 12 milyon üyesi ile en güçlü organizasyonlardan biri olan UEAPME’in (The European Association of Craft, Small and Medium-sized Enterprises) Başkanı Gunilla Almgren’e SWETURK yılın partneri ödülü  takdim edilecek. 2015 yılı içerisinde birlikte gerçekleştirdikleri programlar ve Nordic Business Life Dergisi Sırbistan Özel baskısına katkılarından ötürü Sırbistan İsveç Büyükelçisi Dr. Dušan Crnogorčević’e de jüri özel ödülü sunulacak.

Bu ödüller geçtiğimiz yıllarda, Avrupa Birliği Parlamenteri Anna Maria Corezza Bildt, İsveç eski Ankara Büyükelçisi Håkan Åkesson, Diplomat ve Akademisyen Ingmar Karlsson, Genç Siyasetçi Sultan Kayhan, Boksör Anthony Yiğit, Dr. İhsan Şarman, Prof. Umut Özkırımlı, Dr. Harun Uzel, Dr. Birsel Karakoç, İşadamları Hürriyet Demirörs, Hobil Rhawi ve Mehmet Yavuz; Hakim Hediye Kurt, Sporadamı Saffet Eraybar, Belediye Başkanı Muharrem Demirok, Profesyonel Yönetici Metin Başberber, Rektör Astrid Söderbergh gibi çeşitli sektörlerde iş yapan başarılı kişilere verilmişti.

24 Mayıs saat 13.00 da Hilton Slussen’de gerçekleşecek olan programa katılmak için en geç 23 Mayıs’a kadar info@sweturk.org adresinden kayıt yaptırmak gerekiyor.


 

Editör HABERİSVEC    Tarih 22 Mayıs 2015, 10:48

  

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABERİSVEÇ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER İsveç’te Türk İş Dünyası HABERLERİ
ANKET

Sizce İsveç’te seçmenlerin öncelikli sorunu nedir?


 
VİDEO GALERİ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
EN SON YORUMLANAN HABERLER
 
  © HABERİSVEÇ
  İsveç’ten haberiniz olsun..
Yazar Başvuru - İletişim

Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Tel : +46 769020425
Adres : STOCKHOLM-SWEDEN info@haberisvec.com